Štěňata

Štěňata

Plánované vrhy

Vrh A
Štěňata se narodila 4.3.2018.
Máme 3 holčičky (1x černá, 2x modrá) a 6 kluků (3x černý a 3x modrý).

Matka: Carmen Cameron Dog Czech
Otec: Voodoo von Herstallturm, barva modrá, výška 86 cm, narozený 28.7.2013, výstavní ocenění: C.I.B., GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, CRO, JCh.CZ, SK

Víte, jaké chcete štěňátko? Vyberte si barvu podle toho, která se vám líbí. Nebo si ho ještě lépe přijeďte vybrat osobně, uvidíte, které vám jako první padne do oka 🙂

TIP: Pokud už máte doma například fenku a chcete si pořídit ještě jednoho psího mazlíčka, doporučujeme další fenku, aby se rasy nebo příbuzní nekřížili. Pokud máte doma už jednu německou dogu (psa), můžete si pořídit stejnou rasu opačného pohlaví, abyste je mohli nakrýt.

Rezervujte si štěňátko na telefonu +420 731 543 072 nebo e-mailu info@dogelite.cz.

Cena a tipy

Štěňátka stojí 25 000,- Kč.

Cena zahrnuje: načipování, europasy, očkování, odčervení a prvotřídní péči. Sebou dostáváte také celou lahev aloe vera drinkung gelu Freedom na kloubní výživu, knížku od Michaely Drábkové: Kouč pro komunikaci se psy, balíček odměn a pochutit pro štěně a jídlo na první dny, abyste si štěňátko mohli užívat a ne se stresovat :-).

O všechna štěňátka se staráme s láskou a dáváme jim jen to nejlepší. Krmíme je prvotřídním holistickým krmivem, poskytujeme tu nejkvalitnější veterinární péči.

Zajímá nás také další osud našich štěňátek, proto si pečlivě vybíráme a kontrolujeme, jestli má nový páníček o pejska upřímný zájem, může mu zajistit veškeré potřeby a hodlá o něj pečovat s láskou stejně jako my. Ptáme se, kde, s kým a jak bude pejsek bydlet. Se všemi novými majiteli jsme rádi nadále v kontaktu. Poradíme, kdykoliv potřebujete. Pomůžeme vás připravit na první výstavu.

Vyberte si svého pejska ve fotogalerii >>

Doporučujeme

Potřeby pro zvířata: www.hravetlapky.cz
Kouč pro komunikaci se psy: www.cloudless-life.com